خانه / اخبار / نشست مشترک موسسه و آموزش و پرورش استان کرمانشاه برگزار شد

نشست مشترک موسسه و آموزش و پرورش استان کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان کرمانشاه، نشست مشترک موسسه علمی آینده‌سازان و آموزش  و پرورش استان کرمانشاه با حضور مدیرکل، معاونان ابتدایی، پشتیبانی و ریاست و کارشناس سنجش آموزش و پرورش استان و مجتبی قمری معاون موسسه علمی آینده‌سازان و علی صفدری مسئول اتحادیه استان کرمانشاه روز شنبه ۸ آبانماه در دفتر مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار شد.
در ابتدای این نشست صفدری مسئول اتحادیه استان در خصوص اهمیت و لزوم مباحث علمی در حوزه دانش‌آموزی  و توانمندی موسسه علمی آینده‌سازان مواردی را اشاره کرد.
در ادامه قمری معاون امور استان‌های موسسه علمی آینده‌سازان نیز با اشاره به اهداف ایجاد مؤسسه، فعالیت‌ها، آزمون‌ها و پشتیبانی‌های محتوایی علمی مؤسسه آینده‌‌سازان از پایه پیش دبستانی تا سوم متوسطه دوم را تشریح کرد.
سپس محبی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با بیان اینکه مؤسسه آینده‌سازان جزو قدیمی‌ترین وشناسنامه دارترین موسسات کشور است، افزود: موسسه آینده‌سازان در مقطعی مرجع علمی دانش‌آموزان بود و بسیاری از مؤسسات این روزها،  از آینده‌سازان الگو گرفتند. امروزه هم این مؤسسه این ظرفیت را دارد تا به جایگاه واقعی خود برسد.
وی با اشاره به اینکه مؤسسه باید به دنبال اعتمادسازی باشد و تراز خود را با آزمون‌های استاندارد برابر نماید خاطرنشان کرد بی شک منافع مادی و معنوی مؤسسه در مسیر تعلیم و تربیت صرف می‌شود، لذا باید صدای تبلیغات آینده‌سازان را بشنویم.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

نفرات برتر استانی آزمون علمی اعلام شد

نفرات برتر میانگین دو مرحله  آزمون علمی توسط موسسه علمی آینده سازان ...