خانه / اخبار / جلسه مشترک مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان و موسسه علمی آینده سازان برگزار شد

جلسه مشترک مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان و موسسه علمی آینده سازان برگزار شد

 

 

didarmoasese

در این جلسه که به منظور آشنایی بیشتر دو مجموعه با اقدامات، فعالیت ها و خدمات یکدیگر برگزار شد، حجت الاسلام جلالی مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان، ضمن ابراز خوشحالی از این نشست، گزارشی از اقدامات و فعالیت های مرکز در بخش های مختلف ارائه نمود.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام علی آبادی معاونت تولید و ارزیابی و حجت الاسلام ابوالقاسمی معاونت پژوهش این مرکز از فعالیت های انجام شده و پروژه های در حال اجرا در مرکز گزارشاتی ارائه نمودند.

جناب آقای استعدادی مدیر عامل موسسه علمی آینده سازان نیز با ابراز تشکر از فرصت فراهم شده برای این نشست، به شرح اقدامات و برنامه های تحول آفرین در موسسه علمی پرداخته و از تغییر ساختار تشکیلاتی این موسسه در آینده نزدیک خبر داد.

آقایان قمری، خیامی و موسوی نیز در ادامه نشست به ارائه گزارش از فعالیت های موسسه علمی و اقدامات انجام شده پرداختند.

در بخش دوم این جلسه، جزئیات نگارش دوم از منظومه فکری تربیتی نوجوان در دستور کار قرار گرفت و مسئولان موسسه علمی، با این سند تربیتی تولید شده در مرکز آینده سازان آشنا شدند.

در پایان این نشست ضمن تصویب مواردی جهت همکاری های مشترک، بر ضرورت تعامل متقابل در برنامه های آینده تاکید شد.

یک نظر

  1. سلام علیکم. خسته نباشید. لطف میکنید در مورد برنامه های همکاری موسسه آینده سازان با مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان گزارش مفصل تری ارائه نمایید. اینکه ساختار تشکیلاتی اینده سازان متحول خواهد شد، بیشتر در موردش توضیح دهید. ممنونم.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

نفرات برتر استانی آزمون علمی اعلام شد

نفرات برتر میانگین دو مرحله  آزمون علمی توسط موسسه علمی آینده سازان ...